Fassaaditööd

Mis on see, mida sa hoonet vaadates esimesena märkad? Õige – fassaadi.

Fassaad täidab samal ajal kahte rolli – ühest küljest soojustab maja, teisest annab hoonele oma näo. Nii on fassaaditööd üks kahest meie spetsialiseerumisest. Meilt fassaaditöid tellides võid kindel olla, et mõlemad fassaadi rollid on täidetud ja su hoone on soe, kaunis ja kaitstud.

Puitfassaad on suurepärane valik miljööväärtuslikes linnaosades või maamajas. Samas sobib puitfassaad kaunistama ka kaasaegset uusehitist.

Puitfassaad ei ole ainult sobiva voodrilaua valimine, vaid tähtsal kohal on aluskonstruktsioon ja soojustus. Meie kogenud spetsialistid oskavad sellistele ja teistelegi detailidele tähelepanu pöörata ja pakkuda kvaliteetset teenust ootustele vastava lõpptulemusega.

Puitfassaadi valikul saab mängida mõõtude, mustrite, värvide, sammude ja mille kõigega veel. Need kõik annavad pea lõputu arvu võimalusi hoone välisilme loomiseks.

Plaatfassaad ehk kivipuruplaat sobib pea igat tüüpi hoonele: elamutele, büroohoonetele, tööstus- ja laohoonetele jne. Kivipuruplaadi ehk plaatfassaadi eelis on külma-, niiskus- ja tulekindlus, hea heliisolatsioon ja mehaaniline tugevus.

Plaatfassaadi saab kasutada ka soklite ja räästakastide puhul.

Kui puit-, plaat- või krohvfassaad ei vasta teie soovidele, soovitame vaadata kaasaegse Raketerm fassaadilahenduse poole. Raketerm on kivipinnaga vahtpolüuretaanist soojustuskihiga armeeritud viimistlus- ja soojustuspaneel, mis sobib hästi nii uute kui renoveeritavate hoonete fassaadide ja soklite katmiseks. Kattekihi moodustavad tsemendimörduga vuugitud kiviplaadid.

Raketermi eelised traditsioonilise tellise ees:

  • kolm ühes – viimistluskate, soojusisolatsioon ja tuuletõke ühes tootes
  • ei vaja toetamist vundamendile
  • kiire ja ilmastikust sõlmatu paigaldus

Raketerm on praktiliselt hooldusvaba kogu eluaja jooksul ning vajadusel kergesti pestav ka survepesu ja kemikaalidega. Ühtlasi on raketerm tugev ega purune käe- ega jalalöökidest. Vajadusel saab vigastatud kiviplaadi lihtsa vaevaga asendada.

Kontakt

  • Mahtra tn 48-716, Tallinn
  • +372 5690 4972
  • tuura.ehitus@hotmail.com

Kirjuta meile

    X